Członkowie
BIZ:ON Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna
PANATO Café pierwszy – samoobsługowy – klubokolektyw PANATO Café to nowa, wyjątkowa, samoobsługowa, totalnie społeczna i kolektywna przestrzeń spotkań, warsztatów i debat! 
 
A co to jest?
Codziennie w Klubie PANATO Café można siedzieć, pić i jeść, snuć plany, gadać ze znajomymi, debatować z obcymi, pleść trzy po trzy, grać w karty, kości i planszówki, lecieć w kulki, kminić i surfować, przyciąć komara, pojmać muchę, słuchać muzy, zliczać owce, pisać palcem po wodzie lub przechodzić do sedna, siać nadzieje, zbierać plony, tkwić przy swoim, dopiąć swego albo robić nic. 
Do dyspozycji Klubowiczów pozostają: przestrzeń, napoje ciepłe, napoje zimne, drobne przegryzki i ciasteczka, krzesła, stoły, naczynia, sztućce, piecyk i ekspres do kawy, patio, gry planszowe, książki i gazety oraz... inni Klubowicze. 
Wieczorami w Klubie odbywają się tematyczne warsztaty i debaty. Jesteśmy także otwarci na wszelkie własne pomysły Klubowiczów na spotkania – chętnie wspólnie je zrealizujemy! 
 
A jak zostać Klubowiczem? 
Każdy może przystąpić do Klubu PANATO Café. Przychodząc do Klubu zgłasza się swoje przybycie Zegarmistrzowi. Zegarmistrz odnotowuje czas przybycia Klubowicza, a kiedy opuszcza on Klub, podsumowuje łączny czas pobytu. W trakcie pierwszej pół godziny pobytu każda minuta spędzona w Klubie kosztuje 25 groszy. Wraz z upływem czasu cena za spędzane w Klubie minuty spada! 
 
Kontakt 
m: 690 668 597 
@: panatocafe@gmail.com 
f: facebook.com/panatocafe
« powrót

Czy wiesz, że...

...obecność w klastrze daje przedsiębiorstwom szereg korzyści i pozwala wzmocnić ich przewagę
konkurencyjną. Dodatkowo, będąc członkiem Klastra Przedsiębiorstw Społecznych uzyskujesz dostęp do
naszych produktów i usług w specjalnych cenach.